Historia sukcesu

Nazywamy się Karuzela Produkcja Filmowa zajmujmy się produkcją filmów reklamowych, animacji, prowadzimy wypożyczalnie profesjonalnego sprzętu  filmowego.

Naszymi klientami są zarówno duże korporacje z sektora finansowego, jak i średniej wielkości spółki prowadzące działalności artystyczne. W imieniu naszych klientów tworzymy i realizujemy duże kampanie, promocyjne oraz reklamowe o zasięgu międzynarodowym.

Współpracujemy z klientami z całego kraju różnych branż, pewnego dnia otrzymaliśmy zapytanie drogą mailową z prośbą o przedstawienie oferty finansowej . Interesant zdecydował się wykupić pakiet reklamowy w czołowych stacjach telewizyjnych, poszukiwał firmy zajmującej się produkcją filmową .

Po uzyskaniu informacji na temat oczekiwań, złożyliśmy propozycję , która została dość szybko zaakceptowana. Do naszych obowiązku należało również znalezienie pleneru, oraz zatrudnienie statystów. Jedyne sprecyzowane oczekiwania dotyczyły aktora, który miał zostać twarzą reklamy. Na szczęście w tym okresie miał wolny grafik , jak również branża naszego klienta i sam pomysł na reklamę przypadł mu do gustu.

Zbliżał się termin nagrań, wszystkie szczegóły zostały dopięte na ostatni guzik. Zadzwonił do nas klient z prośbą o przyśpieszenie o tydzień realizacji zlecenia. Tłumaczył nam ,że ważne jest aby kampania reklamowa ruszyła tuz na początku sezonu w ten sposób przyniesie największe zyski.  Zrozumieliśmy intencje ale przyśpieszenie terminu powoduje rozpoczęcie prac przygotowawczych od nowa. Realizacja w oczekiwanym terminie przysporzyła nam bardzo dużo problemów. Dotychczasowa praca poszła na marne, kierownik produkcji miał bardzo dużo pracy.

Pomimo dodatkowej pracy, nie zażądaliśmy zwiększenia wynagrodzenia. Zawsze staramy się, aby nasz klient był zadowolony z poziomu obsługi. Pracujemy z profesjonalistami i zabiegamy o ich uznanie.

Realizacja produkcji przebiegła planowo i prezes spółki podziękował Karuzeli za pomysł oraz zaangażowanie. Problemy pojawiły się na etapie akceptacji zmontowanego materiału, nie mogliśmy jej uzyskać pomimo realizacji zgodnie ze scenariuszem. Nie otrzymaliśmy jasnej informacji zwrotnej, dotyczącej powodu braku akceptacji.

W umowie zastrzegliśmy sobie trzy poprawki, które zostały wykonane zgodnie z zaleceniami Zleceniodawcy. Tak naprawdę dotyczyły głównie kolorystyki, więc były to czysto kosmetyczne zabiegi.

Straciliśmy kontakt z osobą odpowiedzialną w spółce za kontakt z nami, po prostu przestała odbierać telefon. Wysłaliśmy liczne maile mające na celu doprowadzenie do końca współpracę zgodnie z warunkami umowy. Niestety wszystko okazało się nieskuteczne, podejmowane próby były bardzo czasochłonne i odwracały nas od naszych codziennych prac.

Znaleźliśmy wrocławską firmę windykacyjną KONTRA, pierwszy raz mieliśmy kontakt z tego typu firmą. Wcześniej nie mieliśmy takich problemów, stąd też nie potrzebowaliśmy pomocy w zakresie odzyskania długów.

Sprawa nie była jednoznaczna, potrzebna nam była pomoc prawna wraz z dochodzeniem należności. Firma KONTRA się zna na swojej pracy i działa sprawnie, na tyle że już 3 dni po podpisaniu zadzwonił do nas Prezes spółki dłużnej. Chciał się dogadać, zaproponował spotkanie, na tym etapie działaliśmy już tylko za pośrednictwem pełnomocnika. Uprzedził nas, że jego praca tylko wtedy okaże się skuteczna jeżeli wszelkie ustalenia i sposób działania będzie odbywał się przez jego pracowników.

Faktycznie to jest najlepsze rozwiązanie, zostawiliśmy sprawę profesjonalistą. Odzyskaliśmy w całości zadłużenie, chodź rozłożone na trzy raty.

Firma KONTRA poinformowała nas, że klient zrezygnował z kampanii reklamowej w ogólnokrajowych stacjach telewizyjnych. Minęły dwa lata i faktycznie film, który zrealizowaliśmy i przekazaliśmy zgodnie z umową nadal nie został wyemitowany. Podobno aktor , również został oszukany i nie otrzymał pełnego wynagrodzenia :) Nam się udało.

©2016 Kontra.