O nas

KONTRA została założona w 2013 roku jako wyspecjalizowana firma z indywidualnym podejściem do klienta i jego wierzytelności. Oferujemy obsługę z zakresu windykacji należności, obrotu wierzytelności, oddłużania firm i restrukturyzacji przedsiębiorstw.

Naszą specjalnością jest windykacja wierzytelności trudnych i obrót nimi. W odróżnieniu od innych podmiotów funkcjonujących na rynku wierzytelności, specjalizacją firmy KONTRA są wierzytelności z odległymi datami wymagalności, często po bezskutecznych postępowaniach egzekucyjnych i działaniach windykacyjnych prowadzonych przez renomowane firmy windykacyjne. Nie boimy się wyzwań.

Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie i każdej poświęcamy odpowiednią ilość czasu. Informacje na temat dłużników uzyskujemy poprzez pracę w terenie i szeroko zakrojony wywiad gospodarczy. Działamy aktywnie i nie ograniczamy do pracy zza biurka.

Wierzymy w specjalizacje, dlatego firma KONTRA ściśle współpracuje z liczącymi się Kancelariami prawnymi, którym przekazujemy sprawy zgodne z ich specjalizacją i doświadczeniem. Nie ufamy prawnikom przyjmującym do obsługi każdą sprawę, ponieważ wiemy, że nie można być dobrym specjalistą w każdej dziedzinie. Przyjęta przez nas forma współpracy działa z korzyścią dla Naszych klientów, ponieważ są obsługiwani kompleksowo, a ich sprawy są analizowane przez szereg specjalistów. Nasi klienci mogą czuć się bezpieczni, ponieważ to my przejmujemy na siebie koszty i ryzyko wszelkich działań.

Podejmując współpracę z firmą KONTRA, rozpoczynasz pracę z profesjonalnym Zespołem, oferującym doradztwo we wszelkich aspektach naszej działalności.

Prowadząc czynności windykacyjne działamy konsekwentnie w sprawie, a jednocześnie miękko wobec Dłużnika. Taka technika powoduje, że relacje pomiędzy Wierzycielem a Dłużnikiem nie ulegają ochłodzeniu i nie przekreślają ich dalszej współpracy w przyszłości.

Działamy na najwyższym poziomie, zachowując najwyższe standardy negocjacji, w oparciu o etykę zawodu i obowiązujące prawo.

 

©2016 Kontra.